пр. Московський 52, 4 поверх, Харків, Україна, тел. +38(057)7319580

 

Felix, qui potuit rerum cognoscere causas
Головна » Практики » Корпоративне право

Розвиток бізнесу часто пов'язаний з необхідністю реорганізації, зміни власників корпоративних прав, злиттям, поглинанням, ліквідацією господарюючих одиниць, створенням нових компаній. Всі зазначені завдання відносяться до сфери компетенції нашої компанії. FELIX зареєструє компанію в будь-якій обраній Вами юрисдикції.

Юристи нашої компанії виконають юридичний аудит (due diligence) придбаних активів, допоможуть визначити форму та механізм інвестування та взаємовідносин з новими партнерами по бізнесу, порекомендують клієнтам оптимальні способи оформлення відносин з персоналом.

Для акціонерних товариств наша компанія надає послуги корпоративного секретаря, що включають роботу з корпоративними документами товариства, взаємодію з акціонерами та Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку. За бажанням клієнта ми навчимо співробітників підприємства основам роботи з корпоративними документами акціонерних товариств та спільно з клієнтом налагодимо регулярний менеджмент процесів підготовки та роботи з корпоративною документацією підприємства.

design by Andrew Grachev
ЗНИЖКА 20%