пр. Московський 52, 4 поверх, Харків, Україна, тел. +38(057)7319580

 

Felix, qui potuit rerum cognoscere causas
Головна » Практики » Перевірки

Забезпечення безпеки бізнесу - одна з найважливіших функцій менеджменту. Вашому бізнесу, як і Вашому будинку, необхідна безпека та умови для успішного розвитку.  FELIX гарантує захист прав та інтересів наших клієнтів від неправомірних посягань. Українська дійсність та регіональні особливості такі, що загрозою безпеки клієнтів часто стають неправомірні дії контролюючих органів. В 2010 році юристи FELIX супроводжували більш ніж 180 перевірок контролюючих органів, зі стовідсотковим позитивним для клієнта результатом. Статистика за 3 квартали 2011 року -  150 перевірок.

Відповідно до стандартів FELIX юрист зобов'язаний прибути на місце перевірки протягом 30 хвилин з моменту Вашого дзвінка. Участь кваліфікованого юриста забезбечить схоронність конфіденційної інформації та документів підприємства, дозволить компанії здійстнювати господарську діяльність у звичайному режимі, делегувавши повноваження зі спілкування з перевіряючими нашому представнику.

Для клієнтів FELIX проводить профілактичні заходи, спрямовані на попередження витоку інформації та забезпечення нормального функціонування підприємства в період проведення перевірки або візиту. Одним з таких заходів є інструктаж співробітників відносно правил поведінки при перевірках, розробка алгоритмів дій, надання консультацій.

Наслідки перевірок - оскарження неправомірних дій, рішень,також лягають на плечі наших юристів. 

design by Andrew Grachev
ЗНИЖКА 20%