пр. Московський 52, 4 поверх, Харків, Україна, тел. +38(057)7319580

 

Felix, qui potuit rerum cognoscere causas
Головна » Практики » Судова практика

FELIX з моменту свого створення успішно займається захистом інтересів клієнтів у господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції. Частіше за все в господарській діяльності виникають спори з контрагентами та контролюючими органами. Юристи компанії FELIX володіють значним досвідом захисту інтересів в судах, використовують в своїй практиці повний арсенал правових засобів, процесуальних тактик, направлених на виконання завдань клієнтів. Разом з цим, ми віримо в можливість вирішення спорів методом медіації, та практикуємо такий спосіб врегулювання конфліктів для наших клієнтів.

FELIX представляє інтереси клієнтів не тільки на території України, а й за кордоном. Якщо для захисту інтересів клієнтів необхідне залучення наших українських та зарубіжних партнерів, FELIX здійснює координацію та моніторинг їх діяльності.

В 2010 році юристи FELIX успішно представляли інтереси клієнтів в рамках 170 судових процесів. З початку 2011 року наша компанія приймала участь у 213 судових процесах.

design by Andrew Grachev
ЗНИЖКА 20%